Hakkımızda

Sakarya halı yıkama firmaları arasından yenilikçi teknolojisi, profesyonel makineleri ve kusursuz uzmanlığı ile ayrılan firmamız, halı yıkama ve koltuk temizliği gibi alanlarda siz değerli müşterilerine en nitelikli hizmeti sunuyor.

Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için hijyene ve temizliğe ne denli kıymet verdiğinizi biliyor ve Sakarya Halı Yıkama olarak işimizi bu doğrultuda hayata geçiriyoruz. Halı temizleme konusundaki uzmanlığımızla evlerinizdeki ışıltıya Miss gibi bir katkıda bulunduğumuz her an, sizinle büyüyen bir marka olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz:

Sakarya Halı Yıkama sloganıyla birinci sınıf hizmet vermek,
Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak,
Yıkama ve Kurutma tesislerini, çağdaş teknolojilerin gelişmiş sistemleriyle donatmak,
Toplumu halı yıkama konusunda bilinçlendirmek, Toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.,
Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara gelecekte beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sunmaktır.
Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti ,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır.
Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır..
Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak rekabetçi ve sürdürülebilir.
Değer yaratacak şekilde yönetmek temizlik işinin bir sağlık işi olduğu anlayışını benimseyerek günümüz teknolojileriyle hızlı ve sürdürülebilir bir hizmet özverisiyle çalışmak

Sakarya da Halı Yıkama