Koltuk temizliği de en az halı temizliği kadar dikkat edilmesi gereken hassas bir konu. Gün boyu üzerinde oturduğunuz, misafirleri ağırladığınız ve senelerce kullanmaktan vazgeçemediğiniz koltukların temizliği sizi zorlamasın. Miss Yıkama profesyonel koltuk yıkama hizmetiyle evinizdeki temizlik esintisinin farkına varın.

Yerinde koltuk yıkama hizmeti dahilinde koltuklarınız özel fırçalı makineler ile derinlemesine temizlenir. Koltuklarınızın üzerinde var olan inatçı lekeler, profesyonel temizlik ürünleri ile kolayca yok edilir.

Sakarya da koltuk yıkama hizmetlerinin  profesyonel ekipler ve yılların tecrubesi ile gerçekleştirildiği detaylı koltuk temizleme hizmeti dilerseniz ev iş yeri veya ofislerinizde size en uygun saatte gerçekleştirilir.

Koltuklarınızın lekeleri size yük olmaktan çıksın, Sakarya koltuk yıkama olarak sizlere en hızlı ve en güvenilir koltuk yıkama hizmetini Sakarya'da ayaklarınıza kadar getiriyoruz. Sizlere bir telefon çağrısı kadar yakınız. Üstelik memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız.


1832 Görünlenme | Tarih : 03 Kasım 2017